לעשות כסף – לא רק בלימודים באקדמיה

לימודים בישראל נערכים בראש ובראשונה בכדי לצאת לעולם העבודה ולהרוויח כסף לאחר מכן. אם בעבר הייתה תפיסה כי האקדמיה היא המקום היחיד שיכול לקדם אותנו בעולם העבודה והעסקים, הרי שכיום לאור התפתחות האינטרנט תפיסה זו הולכת ומשתנה. השינויים באינטרנט הינם כה מהירים עד שהאקדמיה אינה עומדת בקצב ולימודיה אינם מקדמים את הסטודנטים הלומדים בה. האינטרנט משנה אט אט את עולם העבודה והדרך היחידה להישאר בעניינים היא להיות בלב העשייה וללמוד מאנשים העוסקים ביום יום בתחום.

חשיבות לימודי המסחר באינטרנט

אחד התחומים המתפתחים ביותר באינטרנט ובכלל בכלכלה העולמית הוא תחום המסחר באינטרנט. לימודי המסחר באינטרנט הפכו לכלי רב עוצמה לאלו החולמים על התעשרות וחדשות לבקרים מתפרסמים ידיעות על אנשים אשר הרוויחו הון אמצעות המסחר באינטרנט. לימודים בישראל של מסחר באינטרנט נמצאים עדיין בחיתוליהם אך הם הולכים ומתקדמים כל הזמן ומערבים תכנים יותר ויותר מקצועיים. המסחר באינטרנט ולימודיו מאפשרים כמעט לכל אחד לעסוק בתחום וכל שצריך בכדי להתחיל בהם היא טיפה של חוש עסקי מפותח. זוהי גדולתם של לימודי המסחר באינטרנט בכך שהם מאפשרים למגוון רחב של אנשים לצמוח ולהרוויח כסף רב וכך הם למעשה מקטינים את הפערים החברתיים במשק.

לימודי מסחר – מה עדיף, לימודים בישראל או בחו”ל?

לימודים בישראל כפי שכבר אמרנו של מסחר באינטרנט נמצאים עדיין בחיתוליהם, אך כך גם בעולם. למעשה, כפי שזירות המסחר האינטרנטיות שינו את עולם הכלכלה העולמי כך לימודי המסחר משנים את עולם הלימודים. לימודי המסחר הטובים ביותר לא נערכים באוניברסיטאות או באקדמיה ואף לא במקום פיזי כלשהו אלא על גבי רשת האינטרנט. כמובן שבכך יש הגיון רב והדבר מסמל את התזוזה של תחומים רבים מהעולם הפיזי אל עולם האינטרנט, זאת לצד העובדה שאין דבר טבעי יותר מאשר ללמוד באינטרנט כיצד לסחור באינטרנט. לאור נתונים אלו הרי שאין באמת הבדל האם נלמד בחו”ל או בישראל מכיוון שהלימודים נערכים לרוב גם כך באינטרנט, כל שעלינו לעשות הוא לבחון את איכות הקורסים ולפי זה להחליט.

לימודי מסחר באי בי – הטופ שבטופ

אם יש זירת מסחר באינטרנט שהינה המובילה בתחום, לפחות בעולם המערבי, זוהי כמובן אי בי. כמו בכל תחום גם כאן אם רוצים להיות מובילים הרי שיש צורך בלימודי המסחר באי בי ובהבנה כיצד הדברים מתנהלים שם. לימודי זירת מסחר זו צריכים לשים דגש גם על השאלה כיצד ניתן לצמוח ולהגדיל את רווחיך. לצד אלו יש להבין את הממשק הייחודי של הזירה בה אנו פועלים הכוללת עבודה גם מול לקוחות אך גם מול האתר עצמו וכפיפות לחוקיו. למעשה ניתן להשוות את אי בי למדינה שאנו כפופים לחוקיה ומכאן חשיבות הכרתה. אין ספק כי בישראל הבינו זאת וניתן לראות כי ישנם לימודים בישראל המוקדשים אך ורק לזירת המסחר באי בי ולמתרחש בה.

נכתב על ידי אתר http://www.elimudim.co.il/  אתר הלימודים המוביל בישראל.