אטסי – להרוויח הון ממכירת עבודות יד

אטסי היא חנות מסחר מקוונת שמאפשרת למכור את כל יצירות האמנות שלך. האתר הוקם שנים רבות אחרי אי ביי, אך כבר מכיל למעלה מ-600 אלף גולשים וייחודו בכך שהוא מושך אנשים שמחפשים עבודות יד. לכן, ישנם אנשים רבים שיכולים להרוויח משכורת מלאה על ידי מכירות המוצרים שלהם באתר, אך כמו כל אתר אחר, יש ללמוד את המגבלות על מנת להצליח לעשות כסף. שלא כמו אתרי מסחר אחרים, אטסי הוא אתר מסחר שונה ולא בהכרח עבור כולם. הנה כמה מהיתרונות והחסרונות של אטסי.

היתרונות:

מכירת חפצי אומנות – אין זה משנה איזה סוג של חפצי אומנות אתם מוכרים, אתם יכולים למכור את המוצרים שלכם באטסי. זה כולל ציורים, עבודות יד, תפירה, סריגה ועוד.

מכירת ציוד לאומנות – אטסי מאפשרת למכור ציוד לעבודות אומנות, בכדי לעזור לסוחרים לקבל את האספקה אותה הם צריכים ליצירות האומנות שלהם.

עמלות נמוכות – אטסי מאפשרת למכור באתר את המוצרים שלך בעלות נמוכה ביותר. למעשה, כל מה שתצרכו לשלם זה 20 סנט עבור מוצר שיוצג למשך 4 חודשים. במידה והמוצר נמכר, תשלמו עמלות נמוכות לאטסי ולפייפאל. במידה והמוצר לא נמכר, לא תשלמו דבר.

פורומים – לאטסי יש פורומים רבים, היכן שיש אפשרות ליצר תקשורת ונטוורקינג עם יצרנים אחרים. זוהי דרך נפלאה לשאול שאלות, לצבור עוד ידע ולהגדיל את קהל לקוחותיכם.

אימון – אם אתם חדשים באתר ואתם לא יודעים איך להתחיל לקדם את המוצרים שלכם, אטסי יתנו לכם אימון בסיס לאיך למכור ולשווק את המוצרים שלכם.

תצוגה – אטסי מאפשרת לכם להציג את העבודות שלכם בעמוד הראשי של האתר בכדי להגדיל את מכירותיכם.

החסרונות:

אסור למכור מוצרים תעשייתיים – אין הרבה חסרונות ל- Etsy, אך אחד מהדברים שאפשר לציין כאן הוא שלא ניתן למכור מוצרים תעשייתיים, בניגוד לאי ביי. היוצא מן הכלל הוא מוצרי אספקה לעבודות יד, מאחר וזה אתר שמיועד לעבודות יד.

הצגת המוצרים – חסרון נוסף הוא שמרגע שמוצר עולה לאתר הוא נקבר תחת מוצרים חדשים שמועלים. בכדי להצליח להופיע באתר עליכם להעלות אותו מספר פעמים בחודש, שכן אם לא תעשו זאת, אחרי 4 חודשים המוצר יהיה בסוף הרשימה אחרי אלפי מוצרים אחרים שיכסו עליו ויקשו במציאתו.

אם כן, אטסי הוא אתר נהדר למכירת עבודות, עבור חלק מהאנשים הוא מהווה הכנסה צדדית ועבור חלק אחר הוא הפך להיות מקור רווח לא אכזב.