איביי- כלי אוטומציה לחסכון בהוצאות והעלאת הרווח

אחד מהדברים שאני מאמינה בהם הם ביצוע אוטומציה לפעולות שמצריכות ביצוע חוזר. באופן כללי, אני כל הזמן מנסה למצוא דרכים חדשות להפחתה בעמלות.

אם אתה מעלה לאיביי יותר מעשר מכירות בשבוע, כדאי שתחפש לך שירות ניהול מכירות. בשנים האחרונות השתמשתי בעיקר בשירות ניהול המכירות של Vendio, הייתי מרוצה מהם בעבר אך כיום נראה לי שהשירותים שהם מציעים הם יותר מידי בשבילי.

אני מעלה בסביבות ה-80 מכירות בשבוע ולאחרונה גיליתי את האתר inkfrog.com .

ככל שלמדתי על האתר ועל השירות שהוא נותן וככל שדיברתי עם יותר מוכרים שמשתמשים בשירות שלהם כך ההתרשמות שלי מהם גדלה. תמורת 9.95$ בחודש אתה מקבל שירות נהדר וזה הרבה יותר זול מחברות כמו Vendio ואחרות.

בדרך כלל אני משתמשת בארבע תמונות לכל מכירה, איביי נותנת לך את התמונה הראשונה חינם, אך לאחר מכן הם גובים ממך 15 סנט לתמונה.

מה שיוצא הוא שאם אני משלמת עוד 45 סנט לתמונות הנוספות אז על 80 הליסטינגים שלי בשבוע, אשלם 144 דולר בחודש.

לאחר מכן יש את עמלת תיזמון המכירה, איביי גובה ממך 10 סנט לתיזמון המכירה. למעט מקרים בהם אתה נמצא מול המחשב בזמן האופטימלי, סביר להניח שגם אתה תרצה להשתמש בשירות זה, אז יש את הפונקציה של עיצוב דף המכירה, אם אתה רוצה שהמכירה שלך תיראה מקצועית יותר, שגם היא עולה לך 10 סנט למכירה.

בחישוב כללי של כל העמלות האלה, יוצא שאני צריכה לשלם 208 דולר בחודש בעמלות.

בשביל ה-9.95$ ש- Inkfrog דורשים, הם שומרים את התמונות שלי, מאפשרים בחירה נרחבת של טמפלטים ונותנים לי את האפשרות לתזמן את המכירות שלי – וזאת רק ההתחלה.

בנוסף, אני מקבלת גם שירות חינם של שליטה על המלאי שלי, אז אני ממליצה שתבדקו את האפשרות של שימוש ב- Inkforg.

תוכנית פופולארית אחרת היא אוקטיבה, הדבר הטוב ביותר בה הוא שהיא בחינם ושאתה מקבל הרבה מהשירותים הנדרשים כדי לקדם בצורה צולבת את המכירות שלך. אם אתה חדש באיביי ויש לך מעט מכירות יחסית אז אני ממליצה להתחיל עם אוקטיבה, וכאשר נפח המכירות שלך יגדל ותתחיל להעלות הרבה מכירות, יתכן ותרצה לעבור לInkfrog מכיוון שהם מציעים שירותים מתוחכמים יותר.

נקודה נוספת שאני רוצה להדגיש היא עניין הזמן. הזמן הוא גורם חשוב כשאנו מדברים על איביי. לא משנה אם אתה עוסק באיביי במשרה מלאה או שזהו תחביב צדדי, כל דקה שתוכל לחסוך, למעשה היא כסף שאתה יכול לעשות. זמן שנחסך על פעולות חזרתיות מאפשר לך להשקיע יותר זמן בפעולות שירוויחו לך את הכסף ושיתנו יותר ערך לעסק שלך.

מידע על כלים נוספים תוכל למצוא במאמר כלי עזר לאיביי ולהבנה מעמיקה יותר של איביי תוכל לקרוא את המאמר 6 עצות לחסכון בעלות הקניה באיביי

בהצלחה!