איביי – מכירת בגדים חכמה

מכירת בגדים – איך להכין את הבגדים שלך לצילום עבור מכירתם באיביי?

פתחת חשבון באי ביי והחלטת שבכדי לצבור סכום כסף ראשוני לעסק עצמאי באיביי, כדאי להתחיל למכור באיביי בגדים ישנים או חדשים.
בכדי לנהל עסק מהבית למכירת בגדים, צריך שיהיו ברשותך את התמונות הטובות ביותר שניתן לצלם, בכדי להפוך את דף המכירה שלך למעניין ולמשוך כמה שיותר קונים.
ישנם כמה דברים שיש להכין בשביל זה. כשרושמים באיביי את מילת החיפוש “שמלה”, מקבלים הרבה תוצאות.

במבט ראשון רואים בבירור מי השקיע בתמונות ומי לא. שמלות שמולבשות על בובת ראווה, נראות הרבה יותר טוב ומשיגות מחירים יותר גבוהים לעומת אותה השמלה שמצולמת ברישול. בכדי להרוויח כסף מהבית עליך לפני הצילומים להכין את הבגדים בצורה המיטבית, לסלק חתיכות בד מיותרות וחוטים משוחררים וכו’.
הנה חלק מהפריטים שכדאי שתחזיק אצלך בבית, שיעזרו לך בניקוי ושמירה על הבגדים –
• מתלה לבגדים

כשאתה פורק סחורה שקיבלת, היא יכולה להיראות מעט מקומטת. הדרך הטובה ביותר לשמור על צורתם של הבגדים היא תלייתם על מתלה. זה נותן להם מראה נקי ומסודר ושומר על צורתם האופטימלית, עד אשר אתה שולח אותם.
• מגהץ אדים

חנויות קמעונאיות, יצרני בגדים ועסקים לניקוי יבש, כולם משתמשים במגהצים, למה? מכיוון שגיהוץ הוא טוב לאריגים ומוציא את כל הקמטים בצורה מהירה. האדים חודרים לאריג והופכים אותו לנאה וחיוני.
 מכשיר לניקוי יבש 

ישנם מכשירי ניקוי יבש זולים והם מתאימים לשימוש ביתי. לאחר השימוש בהם, הבגדים נראים נקיים וחדשים. ישנן ערכות הבאות עם האפשרות להסרת כתמים.
לפי חוקי איביי, על כל הבגדים המשומשים, להיות נקיים לפני המכירה. אפילו אם הביגוד הישן שאתה מוכר הוא נקי, תמיד יכול להועיל לו ניקוי נוסף.
• מנקה כתמים

כדאי שתשמש במנקה כתמים רק אם אתה יודע מה אתה עושה. ישנם מכשירים מצוינים, שיורידו כל נקודה שתרצה, אך כדאי שתתאמן קודם בפריטים שאינך רוצה למכור.