איביי – התפתחות ושינוי

כשאתר איביי נוסד הוא היה מעין שוק של תן וקח. אנשים העלו לאי ביי מוצרים שהיו בביתם, והציעו אותם לקונים מכל העולם במחירים אטרקטיביים.

אלו הכללים הבסיסיים והעקרוניים של מסחר באיביי, כשהיתרון המשמעותי של איביי הוא שמדובר באתר בינלאומי הכולל צרכנים מכל העולם, ושהמסחר בו מתבצע עשרים וארבע שעות ביממה, בכל ימי השבוע.

אם התחלתם כבר לסחור באיביי, אתם ודאי כבר מכירים את האתר ואת התכונות הבסיסיות שלו.

אך לאחר הצעדים הראשונים באיביי, לאחר שהתנסיתם בהעלאת מוצרים לאיביי, בשליחתם לקונים, ובקבלת תשלומים דרך מערכות התשלום של אי ביי, יש כאלה ששואלים – מה הלאה? מהו הצעד הבא באיביי? איך אני יכול להרחיב את העסק שלי באי ביי ולהרוויח מאי ביי יותר ממה שאני מרוויח כעת?

אחת מהדרכים להרחיב את העסק שלך באיביי ולהגדיל את נתח השוק הוא להציע לאנשים מכירה בקונסיגנציה.

בהנחה שכבר קיים ידע בסיסי באיביי, אם על ידי קורס אי ביי או בהתנסות אישית, הכלים הבסיסיים שרכשתם למסחר באיביי יכולים לשרת אתכם כדי להיות סוכנים באיביי, ולהרחיב את שוק המוצרים שלכם.

אם יש לכם חברים שרוצים להיפטר מחפצים ישנים אך אינם יודעים איך, אם אתם מכירים אמנים שיוצרים חפצים מעניינים ומיוחדים,

יכול להיות שזו הזדמנות בשבילכם. כיון שלכם יש כבר ידע באי ביי וניסיון במכירות, תוכלו להציע להם למכור עבורם את החפצים שלהם תמורת עמלה.

כמו תמיד באיביי, גם כאן זהו מצב שבו כולם מרוויחים. האומנים או החברים שלכם יזכו לחשיפה גדולה באי ביי ומוצריהם יימכרו מהר יותר ובמחיר גבוה יותר. הצרכנים של אי ביי ירוויחו מוצרים טובים ומיוחדים במחירים טובים. וגם אתם, כסוחרים באיביי, תוכלו להרוויח.

כמה טיפים לפני שתרחיבו את עסק האיביי שלכם!


1. אחד מהדברים החושבים ביותר באיביי הוא הביטחון בתשלומים.

סכומי הכסף שעוברים כל רגע דרך הרשת הם עצומים, ולכן חשוב לכולם – לצרכנים באי ביי, לסוחרים באיביי, וכמובן גם להנהלת אי ביי, שהכסף יעבור בדרך בטוחה ואמינה.

אם עדיין אין לכם חשבון פייפל (PayPal), חשוב שתדעו כי הוא אחד מהכלים החשובים ביותר למסחר באיביי. נכון, תהליך יצירת החשבון יכול להיות ארוך, אך כל זאת הוא רק כדי לשמור על בטחונכם ועל בטחון כספכם.

אם אתם אינכם בטוחים או חוששים מעט מהעברת כספים דרך הרשת, חשוב לצבור ביטחון ולהבין כיצד המערכת בכלל, וזו של איביי בפרט, פועלת. קורס איביי יכול לעזור לכם מאד בצעדיכם הראשונים בשטח זה. בקורס איביי ינחו אתכם כיצד לפתוח חשבון פייפל (PayPal), וכיצד לקבל בו תשלומים.

פייפל הוא פשוט בנק גדול מאד ואמין מאד. מסחר באיביי מתבסס על הגינות ואמינות, ולכן יש צורך להבין שהכסף שלכם יעבור דרך מוסד אמין וחזק שישמור על פרטיותכם יותר מכל.

אם אתם פותחים עסק קונסיגנציה באיביי, החשיבות של קבלת תשלומים והעברתם הופכת גדולה אף יותר. היות ואתם מתווכים בעיסקאות ומהווים מעין חנות אינטרנטית, חשוב שהכסף יעבור בקלות ובביטחה. איביי הוא מקום מצוין וגמיש כדי להרחיב עסק כזה ולצבור בו ביטחון וניסיון. ככל שתכירו את איביי תבינו יותר ויותר כיצד להשתמש באיביי ולהרוויח ממנו.

2. אם כבר יש לכם חשבון פייפל (PayPal), הצעד הבא הוא לפתוח חשבון משתמש באיביי.

איביי היא מערכת קלה ופשוטה, ותהליך העלאת מוצרים למכירה והזדהות הוא פשוט וקל. גם אם אתם חדשים בתחום וגם אם אתם ותיקים באיביי, קורס אי ביי יכול לעזור לכם בפתיחת חשבון באיביי ובצעדים הראשונים באתר. באתר איביי ישנם כללים ברורים והמלצות באשר לגובה העמלה שיש לקחת אם אתם מוכרים בקונסיגנציה, וכדאי ליישר קו ולפעול על פי המקובל באי ביי. כדי לשמור על עצמכם כסוחרי איביי אטרקטיביים ואמינים, כדאי להבין היטב איך השוק באיביי עובד ומהי רמת המחירים באי ביי. לא תירצו למצוא עצמכם מציעים מוצרים באי ביי במחיר מופקע ולא הגיוני ולהישאר בלי לקוחות. באותה מידה לא תירצו למכור באיביי במחירי הפסד.

3. מצלמה דיגיטלית!

מצלמה דיגיטלית היא כלי חשוב מאד למוכרים באיביי. צלמו את המוצרים שאתם מעלים למכירה באיביי והעלו את התמונות לאתר אי ביי. קונים באיביי ירגישו הרבה יותר בטוחים לקנות מוצר שתמונתו מופיעה באתר. העלאת מוצר למכירה באיביי הוא תהליך פשוט, ותמונה היא חלק מהותי ממנו. העלאת תמונה משמעותה שאתם סוחרי אי ביי אמינים, שאתם בטוחים במוצר שלכם, ושאין לכם דבר להסתיר. אם אתם מוכרים בקונסיגנציה, העלאת תמונות לאיביי יכולה לפרסם את האמן או המוצרים שאתם מוכרים, ולעזוק לכם בשיווק.

אלו היו טיפים קצרים שיעזרו לכם למכור באיביי. אם אתם מוכרים קטנים או גדולים, מוכרים מוצרים שלכם או מוכרים בקונסיגנציה, מכירה באיביי יכולה להיות דרך מצויינת להרוויח כסף מהבית. הירשמו עוד היום לקורס איביי והתחילו בצעדיכם הראשונים כסוחרי איביי!

לקבלת 3 שעות של קורס איביי מעולה בחינם, לחץ כאן!