17 כלים למוכרי איביי

17 כלים למוכרי איביי –  חינם וחצי חינם

כשזה מגיע למכירה באיביי, אין מניעה ספק שמעט דחיפה לדפי המכירה יכולה להפוך את הדפים למקצועיים ולהרבה יותר אטרקטיביים. אתרים שונים יכולים לתת כלים טובים יותר מאלו שאיביי מציעה. הרשימה הבאה של 17 הכלים, מותאמת למוכרים קטנים ובינוניים ומוצעת או בחינם או בעלות חודשית הנמוכה מ-20$.

השימוש בכלי איביי יכולה לעזור לשפר את המראה של דף המכירה ולגרום לתהליך העלאת המכירה באיביי להיות מהיר וקל יותר. בנוסף, חלק מהכלים הללו יכולים להבליט את הדפים ולגרום להם למשוך תשומת לב רבה יותר.

אתרים לעריכת ואחסון תמונות

Gimp – עבור Windows היא תוכנת חינם ומאפשרת עריכת תמונות בדומה לפוטושופ. ניתן להשתמש באתר לשיפורי תמונה קלים, מיקום תמונה ועריכה. הדרישה לשימוש בתוכנה זו היא Windows 2000, XP, 2003  או  Vista. Gimp יעילה גם למערכות נוספות מלבד איביי

Photobucket – אתר אינטרנטי שמאפשר למוכרי איביי לאחסן תמונות. האתר באופן אוטומטי מפיק קוד עבור HTML, URL ועוד. אפשרויות נוספות שכלולות באתר זה הם מצגות וכלי עריכה. השימוש חינם עד שימוש של GB1.

Picasa – תוכנה חינמית שמוצעת ל ידי גוגל ומאפשרת לארגן תמונות על המחשב ובנוסף לערוך אותם ולהוסיף אפקטים שונים. ניתן להשתמש באתר גם בכדי לעשות עריכות קטנות כמו גזירה, מתיחה, הורדת עיניים אדומות, שינוי צבע או בהירות וחדות. התוכנה מוצעת בחינם.

Photoplus Version 9 – כלי עריכה חינמי מבית Serif Europe Ltd שיכול להיות לעזר בכל נושא עריכת התמונות – בהירות, חדות, איזון צבעים, הסרת עיניים אדומות ועוד אפשרויות עריכה נ וספות. בנוסף יש אפשרות לאופטימיזציה של התמונות. התוכנה עצמה חינם ויש אפשרות לשימוש בכלים מתקדמים בתוספת תשלום של 9.99$

Village photos –  פיתוח רשמי של איביי, ניתן להיות בטוח שמערכת האיחסון תעבוד כראוי באיביי. האתר מספק URL, HTML שניתן להעתיק ולהדביק. החשבון חינם יכול להכיל עד 50 תמונות או בתוספת של 3.75$ עד 800 תמונות.

 

כלים ליצירת דפי מכירה

Sitepal – כלי איחסון שמאפשר ליצור אוואטר עבור דף המכירה שלך באיביי או האתר שלך. ניתן עוד להוסיף את התמונה האישית וחתימת קול. האתר מציע 15 ימי ניסיון שלאחריהם הוא גובה 19.95$ לחודש.

Page Mage – כלי איביי, עם טמפלטים של איביי. המאפשר הוספת סרטונים, טקסט זז, מצגות ועוד לדף המכירה. השירות ניתן חינם עד 24 ליסטינגים לחודש ובעלות של 9.95$ לחודש מעל 24 עמודים.

 

כלי איביי להעלאת כמות ליסטינגים בו זמנית וניהול דפי מכירה

Auctionsound – תוכנה להעלאת מוצרים וניהול סחורה. התוכנה מאפשרת איחסון תמונות, טמפלטים ומציעה כלי להפקת דו”חות. התוכנה ניתנת חינם ל-30 ימי ניסיון ולאחר מכן בעלות של 24.99$

Auctiva – אתר ניהול הנותן למוכרי איביי מספר כלים, כולל עיצובים מקצועיים, כלים שיווקיים ואירוח תמונות. אוקטיבה מציעה 30 ימי ניסיון חינם ולאחר מכן תשלום חודשי של 19.95$

Blackthorne basic – זוהי תוכנה שמאפשרת ליצור כמה דפי מכירה במקביל, מעקב אחרי מכירות וניהול התקשורת והפידבקים מול הקונים. הכל משולחן העבודה במחשב שלך. התוכנה מציעה 30 ימי ניסיון חינם ועולה 9.99$ לחודש. יש אפשרות לשדרג את התוכנה לזו המקצועית בעלות של 24.99$

eBay selling manager – תוכנה חינם לכל משתמשי איביי, שיכולים לגשת אליה על ידי לחיצה על לשונית My eBay. הכלי מעוצב בכדי לשרת מוכרים בסדר גודל בינוני לנהל את מכירותיהם. התוספות של התוכנה מאפשרות לעקוב אחרי המכירות הפעילות באתר, לתת כמות פידבקים בו זמנית ולהדפיס מספר חשבוניות במקביל.

eBay Turbo Lister – כלי חינמי שמאפשר למוכרים להעלות מספר פריטים בו זמנית. הטורבו ליסטר מציע גם עריכה של מספר מכירות בו זמנית, כלי חיפוש וסרגל כלים בכדי לשלוט טוב יותר במכירות שלך.

Supreme Auction – אפליקציה שמאפשרת לך להעלות מספר מכירות בו זמנית לאיביי. האפליקציה מציעה טמפלטים מעוצבים חינם, יישומים, תמונות ועוד. עם כלי זה ניתן להעלות מכירות לארה”ב, לבריטניה ולגרמניה.

 

כלי ליצירת תבנית HTML יחודית לאיביי

Biggerbids – אתר זה מציע תבניות HTML למכירה באיביי. התבניות הללו מאפשרות לך לשמור את התכנים של דף המכירה. התוכנה מוצעת ל-30 ימי ניסיון ולאחר מכן בעלות של חודשית של 8.95$

Listing Factory – מאפשרת לך ליצור תבניות איביי מקצועיות, על ידי שימוש במעל ל-100 תבניות שונות שניתן לעצב. כלי זה תומך באיביי HTML ומאפשר למוכר ליצור את דף המכירה מבלי להזין את הקוד. מוצעת גירסת ניסיון ולאחריה אפשר לקבל את התוכנה בעלות של 49.95$ לשנה.

 

כלי איביי למחקר שוק

HammerTap – כלי למחקר שוק באיביי, שמאפשר למוכרים לגלות אילו מוצרים למכור ואיך לעשות יותר מכירות לעיתים יותר קרובות. כלי זה נותן שרות של כלי מחקר, טרנדים, אופטימיזציה של עמוד המכירה, מילות מפתח ועוד. ניתן לרכוש גירסת ניסיון ל-10 ימים ולאחר מכן לשלם 19.95$ לחודש.

Terapeak – זמינה למוכרי איביי, דרך אתר איביי. התוכנה מציעה למוכרים את האפשרות לצפות במספר המכירות הממוצע, למצוא את מילות המפתח בעלות הביצועים הטובים ביותר, מעקב אחרי דרישת השוק ויכולה לעזור לקבוע מהו פורמט המכירה האופטימלי בעלות חודשית של 9.95$