כלים למוכרי איביי

בין שאר כלי עזר לאיביי, אחד מהכלים החשובים הוא רשימת ה: Items I’m selling – מוצרים שאני מוכר.

רשימה זו מאפשרת לך לסקור בצורה מסודרת את כל המוצרים שהעלית למכירה באיביי ונמצאים כעת באתר.

תוכלו לראות כיצד מתקדמות המכירות הפומביות ואילו הצעות כבר הוצעו על המוצרים הללו. כמו כן תוכל לראות בדיוק כמה זמן נשאר עד לסוף המכירה הפומבית ומה מצב ההצעות.

בלחיצה על מכירה מסויימת תוכל לראות כיצד היא נראית בעיני הגולש באיביי, תוכל לוודא כי התמונות מוצגות בצורה נכונה ותיאור המוצר עדכני ומדוייק.

חשוב לזכור כי במכירות פומביות באי ביי גולשים רבים מסתכלים ובחונים את ההצעות, אך לא מציעים מחיר עד לדקות האחרונות של המכירה. באופן זה הם מגדילים את סיכוייהם לתת את ההצעה האחרונה שתזכה במוצר,

אך עדיין תהיה נמוכה יחסית ורווחית.

לכן אל תיבהלו אם אינכם רואים ליד המוצר שלכם הצעות מחיר רבות. בכל רגע תוכלו לראות כמה אנשים בחנו את המוצר, וכך להבין האם הוא עורר ענין והאם הוא מוצע במחיר אטרקטיבי מספיק.  מוצרי אי ביי שמוצעים במכירה פומבית וקיבלו הצעה אחת או יותר יהיו מסומנים בירוק, ואילו מוצרים שלא קיבלו כלל הצעות יהיו צבועים באדום.

כל מוכר איביי צריך להכיר היטב כיצד פועל סרגל כלים לעבודה מקצועית באיביי . הכלים שאתר איביי מציע הם כלים שניבנו על בסיס ניסיון והיכרות מעמיקה עם השוק של אתר איביי.

הם נועדו לתת לכם, המוכרים, את מירב המידע בצורה נגישה ומיידית, כדי שתוכלו לשלוט במכירות שלכם ולתת שירות מצוין לגולשי איביי.

אופציה נוספת שנמצאת בתחתית הדף הקודם היא האופציה Items I’ve sold – מוצרים שנמכרו. בדף זה תוכלו לראות בדיוק אילו מוצרים עברו תחת ידכם ובכמה מכרתם אותם. כל הפרטים העדכניים ביותר על כל המוצרים יופיעו בדף זה בצורה מסודרת. תוכלו לראות בדיוק מה היה המוצר ומהי הכותרת שניתנה לו, בכמה הוא הוצע למכירה ובכמה נמכר לבסוף. תוכלו לראות האם המוצר סופק לצרכן או שהוא עדיין בתהליך האספקה, וכן תוכלו לראות את פרטי הצרכן ואת אופן התשלום – פייפאל או אמצעים אחרים.

אי ביי נותנת למוכרים באתר כלים טובים מאד לשליטה במוצרים שלהם ובמכירות הפומביות שהם מנהלים. תוכלו לקרוא על כך יותר במאמר כלי עזר לאיביי. מאמר זה יסביר לכם את החוקים והכלים הבסיסיים ביותר בעזרתם תוכלו להעלות מוצרים למכירה באיביי, לשלוט במוצרים שלכם ולספק אותם בצורה בטוחה ופשוטה לקונים.

במאמרים שונים, כמו איביי – איך מתחילים למכור? או כללים ראשונים לעבודה נכונה באיביי, הסברנו מהם הצעדים הראשונים שיש לעשות כדי להפוך למוכר באיביי. עם זאת, הדרך הטובה ביותר לרכוש את הכלים לעבודה נכונה באיביי, להכיר בצורה מקצועית את כלי העזר של איביי ואת סרגלי הכלים של האתר, היא להירשם לקורס איביי.

קורס איביי יצייד אתכם בכלים החשובים ביותר למסחר באיביי, וילווה אתכם בצורה צמודה ואחראית בדרככם. קורס איביי יוכל להעניק לכם ביטחון וניסיון ראשוני בשימוש באתר אי ביי, בשימוש באמצעי תשלום כמו פייפאל, ובניהול נכון של דפי מכירה. באופן זה תוכלו לצאת אל הדרך לקריירה עצמאית כמוכרים באיביי כשאתם מצוידים לא רק בידע ובביטחון אלא גם במיומנות ובניסיון.