כללים ראשונים לעבודה נכונה באיביי

הנה מספר שיעורים שנלמדו מעבודה ראשונית של מוכר באיביי

1. זכור תמיד להכניס מושגים פופולאריים בכותרת

כשאנו עוסקים במכירה באיביי צריך לזכור שאנו לא רק רוצים לעשות את הכותרת כך שתתאר את המוצר באופן מושלם, אלא גם שאנו רוצים לתפוס קונים דרך הכותרת. הדרך הפשוטה לעשות זאת היא להכניס לכותרת מושגים שיכוונו לקהל היעד הרצוי. קונים פוטנצילים רבים משתמשים בחיפוש איביי בצורה של חיפוש מושגים הקשורים לתחום של המוצר שאותו הם מחפשים. ככל שיהיו יותר מושגים כאלה בכותרת שלך ,אתה תמכור יותר.

2. בחר מוצרים רווחיים למכירה

לפני שאתה מתחיל למכור באיביי, אחד הדברים החשובים שאני מציעה לך הוא לעשות את החישובים המתאימים ולבחור את המוצרים בהתאם לכך. נכון זה מאוד פשוט למכור באיביי אך זה לא חינם. ולמרות שעמלות המכירה הם די נמוכות, הם עדיין יכולות לכרסם ברווח השולי שלך, ועוד לא הזכרתי בכלל את עלות המשלוח.

3. הזהר מסכנות הקשורות במשלוח

למכור באיביי זה החלק הקל, אך לארוז לשלוח עלול להיות הרבה יותר קשה. זהו עניין קריטי ,שיהיה לך את חומרי העטיפה המתאימים ושתעבוד בצורה נכונה. דבר חשוב נוסף הוא שתוכל לעבוד בצורה זורמת ולארוז מוצרים רבים כך שזה לא יהווה מעמסה עליך או על העסק שלך.

חשוב למצוא מקומות שבהם תוכל לרכוש חומרי אריזה בכמויות גדולות ובעלות נמוכה. קנייתם בצורה נפרדת תעלה לך הרבה כסף. עניין נוסף שעולה פה הוא צורת המשלוח, תמיד חשוב לבחור את צורת המשלוח המתאימה.

משלוח זול יהיה טוב מבחינת הרווחים שלך, אך יתכן ולא יהיה לך מספר מעקב שאותו תוכל למסור לקונה. לעומת זאת, דואר רשום יאפשר לך להראות לקונה ולאיביי היכן נמצא המשלוח וזוהי אופציה טובה במקרה של מכירת פריטים יקרים.

4. הסדרת התשלומים

בעבר היה נהוג לשלם בשיטות שונות הכוללות העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי והמחאות בנקאיות, כיום 99% מהעסקאות באיביי נעשות דרך פייפאל וזאת הדרך הטובה ביותר לסגור עיסקאות. נסה אם אתה יכול לדרוש את התשלום בעת הקניה וכך תמנע מקונים שאינם באמת רוצים לסגור את העסקה.

השורה התחתונה

השיעור החשוב ביותר מהמכירה באיביי הוא שלמכור באיביי זה באמת פשוט ומפיק תוצאות. ניתן לעשות תהליך זה בצורה מהנה וללא תקלות ולהגדיל את ההכנסה החודשית של משק הבית.