כתיבת בלוג על מסחר באיביי תמשוך עבורך לקוחות

עבור רבים אתר איביי הוא המקום בו ניתן להשיג מחירים זולים למגוון שלם של מוצרים.

אך יש כאלו שהחליטו לנצל את ההזדמנות ולהשקיע זמן ומרץ באיביי, על מנת להשתמש באיביי כמקור פרנסה.

היתרונות של אתר איביי הם עצומים. הגלובאליות שלו, הגמישות שלו, והפשטות שלו, מאפשרים לכל אחד עם מעט ניסיון במחשבים ובגלישה באינטרנט להשתלב במסחר באיביי ואף להרוויח מכך.

מאמר זה יוקדש לנושא כתיבת הבלוגים, והאפשרות להרוויח מהם. אם אתם סוחרים באיביי וכבר יש לכם נוכחות מסויימת ברשת, פתיחת בלוג תעזור לכם במשיכת לקוחות לאיביי והגדלת הרווחים.

אנשים רבים מאד כותבים בלוגים, ורבים עושים זאת ככלי לביטוי אישי, כדרך לשמור על קשר עם המשפחה והחברים, או סתם כעיסוק צדדי. אך יש רבים הממנפים את הבלוג ואת הפופולאריות שלו גם לעשיית רווחים.

גוגל מאפשרת לבעלי אתרים לפרסם מודעות באתריהם ולקבל על כך כסף (Google AdSense)  אם ביחד עם הבלוג אתם מחזיקים גם חשבון פעיל באתר איביי ומוכרים באיביי מוצרים השילוב הזה יכול להיות מוצלח מאד מבחינתכם.

אם הבלוג שלכם יקושר אל המכירות שאתם מציעים באתר איביי, ומצד שני השם שלכם באתר איביי יהיה מקושר אל הבלוג, תרוויחו כפליים. המודעות שתפרסמו באתר, דרך גוגל או באופן עצמאי, יכולות להיות מקור רווח לא רע בכלל. באותו זמן, רבים יותר יגיעו אל המוצרים שאתם מעלים למכירה באיביי, ולכן גם רבים יותר יקנו אצלכם.

איביי הוא אתר שהמומנטום חשוב בו מאד. ברגע שמוכר מסוים מקבל דירוגים טובים ופידבקים חיוביים באי ביי, רמת המכירות שלו עולה, והוא יכול להתרחב ולהשקיע במוצרים חדשים.

הפירסום באי ביי הוא חשוב מאד, כיון שאתר איביי, העצום בגודלו, מהווה אכסניה למיליוני מוכרים והצעות אטרקטיביות. סוחר שלא יכול לבלוט באיביי פשוט לא יתקיים, ולכן חשוב מאד לפרסם את המוצרים שאתם מעלים לאתר איביי גם באתרים אחרים, ופתיחת בלוג היא רעיון מצוין ודרך פשוטה וקלה כדי לעשות זאת.

לא חייבים להיות כותב מוכשר או משורר כדי לפתוח בלוג. אנשים קוראים בלוגים כדי לקבל מידע מקצועי, לשמוע דברים מעניינים, לשמוע מוזיקה ולראות תמונות.

כפי שאחד הצעדים הראשונים בפתיחת חשבון איביי ומסחר באיביי הוא בחירת הנישה שבה תוכלו לבלוט ולהציע מוצרים ייחודיים, כך גם בפתיחת בלוג. עליכם לחשוב מהו הנושא שבו אתם יכולים לכתוב ולפרסם תוכן מעניין שימשוך קוראים, ואז פשוט לשבת ולכתוב.

ברגע שיהיה לכם בלוג פעיל עם כניסות גולשים, תוכלו להתחיל לפרסם מודעות גוגל באתר. בו בזמן, חשוב מאד לבסס את הקשר שבין הבלוג לבין חשבון האי ביי שלכם. כל קורא שמגיע לבלוג, יראה מיד מוצרים אטרקטיביים במחירי מציאה, וילחץ על הקישור כדי להגיע ולראות מה עוד אתם מוכרים באיביי. המכירות באיביי יעלו, וכך גם הפופולריות של הבלוג.

אתר איביי הוא אתר מצוין, אך צריך להבין כי כיום אין די בלהיות מצוין במקום אחד בלבד. אתר איביי מקושר כל הזמן למליוני אתרים אחרים ברשת, ואנשים מגיעים אל אתר איביי לא רק במטרה מוצהרת לרכוש משהו באיביי, אלא גם כחלק משיטוט סתמי ברשת.

השאלה היא, האם אתה תהיה שם, בנקודה הקריטית הזו, כדי למשוך אותם לאתר איביי ולהצליח לגרום להם להגיע דווקא אל המוצרים שאתה העלית באיביי?

כיום גולשים באיביי יודעים כי בכל רגע יכולה להיות הזדמנות טובה כדי להשיג מוצר מצוין במחיר מציאה.

בכל רגע באיביי נסגרות מכירות פומביות, ובכל רגע באיביי יש מוצרים המוצעים למכירה במחירים הכי טובים בשוק. בתור סוחר באיביי, חשוב להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולנסות למשוך כמה שיותר קונים פוטנציאליים אל החשבון באיביי.

ככל שיותר גולשים יגיעו אל הבלוג, ואל איזכורים אחרים שלך ברשת, כך הם ייחשפו אל המוצרים שאתה מוכר באיביי, ויעזרו לך להתבסס ולהפוך לסוחר איביי מוכר, ידוע, ומצליח.

לקבלת 3 שעות של קורס איביי מעולה בחינם, לחץ כאן!