כתיבת כותרת מוכרת באיביי

הכותרת שתיתן למוצר שלך כשאתה מוכר אותו באיביי, היא הדרך החשובה ביותר למשיכת הגולשים אל המוצר שלך.

מוכרים רבים באיביי שואלים את עצמם כיצד ניתן למשוך יותר קונים אל המוצרים שלהם. כיון שאיביי הוא אתר תחרותי מאד ובעל תנועה ערה מאד של גולשים, כל רגע שבו המוצרים שלכם אינם משווקים ומוצגים היטב, הוא למעשה רגע של אובדן הכנסות.

כל מוכר איביי יודע כי אם המוצרים שלו אינם מוצגים בצורה נכונה, הרי שלמעשה משמעות הדבר שהם אינם קיימים ואף גולש באיביי לא יודע על קיומם.

הכותרת שתיתן למוצר שלך כשאתה מוכר אותו באיביי, היא הדרך החשובה ביותר למשיכת הגולשים אל המוצר שלך.

כיון שהגולשים באיביי מחפשים מוצרים על ידי שימוש במנועי החיפוש, הכותרת שלך תהיה זו שמנוע החיפוש של איביי יזהה ויעלה בתוצאות החיפוש.

אם הצרכן יראה כותרת טובה שכתובה היטב, יש סיכוי גדול יותר שהוא ילחץ על הלינק של המוצר שלך ויקנה אותו ממך.

במאמרים קודמים, כמו איביי – התפתחות ושינוי , או מוצרי יד שניה- איך להרוויח מהם באיביי דובר רבות על התכנות הבסיסיות של אתר אי ביי ועל הצעדים הראשונים שיש לעשות אם אתם רוצים להיכנס לאתר כמוכרים ואף להרוויח ממנו.

אך הדרך להצלחה באיביי עוברת דרך הבנה ויישום של כמה כללים חשובים, ואחד מהם, הוא שיש להתאים את כותרת המוצר אל מנועי החיפוש.

כשאתם מעלים מוצר למכירה באיביי ושואלים את עצמכם איזו כותרת לתת לו, חפשו מילות מפתח שיעניינו את הגולשים וימשכו אותם.

נסו למצוא את השם הנפוץ ביותר, זה שמי שגולש באיביי ומחפש במנוע חיפוש יקליד באתר.

גם אם יש לכם מוצרים מצוינים ויש לכם אפילו נישה מיוחדת באיביי, אבל לא קראתם למצורים שלכם בשם הנכון והמקובל באיביי, אף גולש אי ביי לא ידע על קיומכם.

יש כמה כללים שצריך לשמור כשמוכרים באיביי. צריך לא רק לדעת מה לא למכור באיביי, אלא גם איך למכור באי ביי. אל תכתבו מילים שלא לצורך. אל תהללו את המוצר שלכם בתכונות שאינן קיימות. כותרות של מוצרים באי ביי מלאות לפעמים בביטויים כמו “נדיר”, “מיוחד”, ועוד.

שאלו את עצמכם אם המוצר שאתם מוכרים באי ביי הוא באמת נדיר ומיוחד או שיש עוד הרבה כמוהו.

אל תגזימו ואל תשקרו באשר למוצר שלכם. אחרי הכל, אי ביי אינה מתגמלת מוכרים שאינם מוסרים פרטים נכונים לגבי המוצרים שלהם. גולש איביי שרואה הגזמה וחוסר דיוק בכותרת המוצר כנראה יסיק כי מדובר במוכר לא הגון ויעדיף להתרחק ממנו.

כל אחד רוצה לדעת איך למצוא עסקה משתלמת באיביי. אבל לא כולם מבינים שהדרך לעיסקה מוצלחת עוברת בעיקר דרך אמינות והגינות, והבנה טובה של השפה והכללים הנהוגים באתר איביי. יש באיביי ביטויים וקיצורים המשמשים בתיאור מוצרים.

נסו להשתמש בהם כשאתם מעלים את המוצר שלכם באיביי. כך תמסרו לקונים מידע מדויק ועדכני על המוצר שלכם, והם ירגישו שהם יודעים בדיוק מה הם קונים.

כתיבת כותרת מנצחת באיביי היא אם כן חשובה וחיונית למכירה. שימו לב שאתם מאייתים נכון את שם המוצר ואת מילות המפתח. אם תטעו באיות או תכניסו מונח לא מדויק מנוע החיפוש של איביי, וכן גוגל, לא יזהו את שם המוצר שלכם.

הדרך אל הקונים באיביי, אם כן, עוברת דרך הכותרת שלכם.

שימו לב שאתם כותבים כותרת טובה ומעלים את המוצר למכירה באיביי לפי הכללים הנהוגים באתר. כותרת המוצר באתר איביי היא למעשה חלון הראווה שלכם, והדרך שלכם להציג את עצמכם בפני מיליוני הגולשים של אי ביי. אם תציגו את עצמכם ואת המוצרים שלכם בצורה נכונה, הדרך להצלחה באי ביי פתוחה לפניכם.