מה למכור באיביי?

סוחרי איביי מנוסים, שכבר קנו ניסיון וביטחון במסחר באיביי, הם סוחרים מבוססים, עם פידבקים חיוביים רבים וקהל לקוחות נאמן.

כיצד ממשיכים הלאה משלב זה ומרחיבים את המסחר באיביי?

הרבה אנשים המעוניינים לסחור באיביי נתקלים בבעיה כיון שאין להם מה למכור. לא לכולנו יש אוצרות בעליית הגג שניתן להרוויח עליהם באיביי הון, ולא כולם מייצרים בעצמם חפצי אומנות מיוחדים הפופולאריים כל כך באי ביי.

אם כן, כיצד תוכלו להשיג מוצרים במחיר זול, למכור אותם במחירי מציאה באי ביי, ועוד להרוויח מכך? אחד מהדרכים שסוחרי איביי מנוסים בוחרים כדי להרחיב את עסקיהם ולשמור על רציפות, היא לקנות מוצרים במחירים זולים מהוצאה לפועל, ממכירות חיסול, מחנויות פושטות רגל, וכדומה. שיטה זו, שבישראל נקראת גם קניה ב”סטוקים”, היא דרך מצויינת עבור סוחרים באיביי לקנות במחיר זול, למכור בזול, ולהרוויח.

אתר איביי הוא האתר עם המחירים האטרקטיביים ביותר ברשת. שיטת המכירות הפומביות של איביי, המבחר העצום והתחרות הקיימת באיביי, הופכים את אי ביי לשוק שבו כמעט אין סיכוי לשרוד במחירים הגבוהים מעל למחירי השוק.

הסוחר השני המציע את אותו מוצר במחיר נמוך יותר, נמצא במרחק הקלקה מההצעה שלך.

אתר איביי רואה את טובת הצרכן לנגד עיניו ורוצה שכל גולש באיביי יוכל ליהנות מהמחיר הזול ביותר שניתן להשיג. לכן חשוב להבין כי אם לא תוכל להציע מחיר זול באמת, כנראה שלא יהיו לך קונים באיביי.

כדי למכור באיביי מוצרים טובים במחירי מציאה, יש לקנותם מפשיטות רגל, מכירות בסטוקים וכדומה, חשוב להיות מעודכן וליצור קשרים עם סוחרים וספקים.

כדאי להתעניין אצל ספקים ויבואנים, ולברר אפשרות למכירה בהיקף גדול, תוך קבלת הנחה. את המוצרים שתקנה במחיר זול תוכלו להעלות למכירה באיביי במחיר זול ממחיר השוק, ועדיין להרוויח לא מעט.

כיון שהמוצרים הנמכרים באיביי הם לא מוצרים פגומים, אלא מוצרים באיכות מעולה, חשוב שתוודאו כי אתם לא קונים סחורה פגומה.

אם תמכרו סחורה פגומה באיביי תקבלו פידבקים שליליים ותאבדו את האמינות שלכם באיביי. דירוג שלילי באיביי הוא בעיה רצינית וכדי להימנע מבעיות, כדאי פשוט לשמור בעת המסחר באיביי על אמינות והגינות, סחורה מעולה, ואספקה מהירה.

בקניה של סטוקים, המחיר הוא לפעמים גמיש ויכול להשתנות. אם אתם סוחרי איביי מנוסים תוכלו להתמקח ולנסות להשיג מוצרים במחיר זול יותר. כל הנחה שתשיגו בעת הקנייה משמעה רווח נקי בעת המכירה באי ביי.

ככל שתגדלו ותרחיבו את היקף הפעילות שלכם באיביי, תוכלו לקנות יותר מוצרים ולקבל מחירים יותר טובים מהספקים והיבואנים. כיון שלסוחרים באיביי אין את העלויות הכרוכות באחזקת חנות, בתשלום לעובדים, וכדומה, המסחר באיביי הוא הרבה יותר משתלם, ובסופו של דבר מתבטא ברווח נקי.

לכן, המסחר באיביי יכול להיות הזדמנות עסקית מצויינת עבור כל אחד מאיתנו.

גם אם יש לכם ראש עסקי ואתם מכירים את אתר איביי, וגם אם אתם רק מתחילים להבין את איביי ואת עולם המסחר, תוכלו למצוא עזרה והכוונה בקורס איביי. קורס איביי יכול לתת לכם הדרכה ועצות מפרי הניסיון, בצורה מסודרת ובשיטות למידה חדשניות. לאחר שתסיימו קורס איביי יהיה לכם חשבון משתמש באיביי, תוכלו להעלות באיביי מוצרים למכירה ולהתחיל לסחור.

לקבלת 3 שעות של קורס איביי מעולה בחינם, לחץ כאן!