מוצרי יד שניה- איך להרוויח מהם באיביי

אתר איביי עבר שינויים גדולים מאז שנוסד. אם בימיו הראשונים אי ביי היה אתר יחסית קטן, שהתבסס בעיקר על מכירת מוצרים משומשים וחפצי אספנות, כיום אי ביי הוא כבר קניון ענקי בו ניתן למצוא מוצרי יוקרה ומותגים, מכוניות, ואפילו בתים.

אך ההתפתחות המואצת של איביי יכולה להיות דווקא הזדמנות וקרש קפיצה עבור אלו המעוניינים לפתוח עסק באיביי ולהיהפך לסוחרים וירטואליים. מסחר אונליין הוא דרך מצויינת להרוויח כסף מהבית.

כמובן שמסחר באיביי דורש השקעה ועבודה רבה, אך הוא גם נושא יתרונות רבים.

הכלכלה העולמית, וזה אינו סוד, מנסה להיחלץ לאט מהמשבר הגדול. שווקים גדולים מאד צומצמו ואפילו נעלמו. אנשים רבים פוטרו מעבודתם וכוח הקניה שלהם קטן.

אך בו בזמן, אתר איביי גם התאים את עצמו לשינויים בכלכלה העולמית. כשאין הרבה כסף להוציא, עדיף לחפש מוצרים במחירי מציאה, ואי ביי הוא המקום המצוין לעשות זאת. שיטת המכירות הפומביות של איביי, והתחרות הגדולה הקיימת באיביי, הופכת אותו לאטרקטיבי מאד עבור כאלו המחפשים לקנות בזול.

אך גם עבור הסוחרים באיביי העולם השתנה.

כיום יש כבר הרבה מאד סוחרים באיביי. לאתר איביי נכנסו כל החנויות והמותגים הגדולים, וכיום כמעט לכל חנות אמיתית המכבדת את עצמה יש סניף איביי וירטואלי. בנוסף, אי ביי מפעילה הגבלות ותקנות כדי להגן על הצרכנים, ואף קובעת תקרת רווח עבור סוחרים. האם יישאר איביי,  עבור הסוחרים בו, מקור פרנסה ריווחי ומשתלם?

ישנה קטגוריה אחת של מוצרים באיביי, בה היתרון היחסי של סוחרים קטנים תמיד יישמר.

מדובר כמובן במוצרים משומשים, או כפי שנהוג לקרוא להם מוצרי יד שניה.

שוק היד השניה באינטרנט הוא גדול מאד, נעשית בו תנועה רבה וקניה באיביי ולמעשה בנוי על עיקרון פשוט מאד.

מדוע שהחפצים שאיני מעוניין בהם ייזרקו לפח אם אחרים יכולים להשתמש בהם? אתר איביי מבוסס על כך שאין סיבה שמישהו יפסיד כשכולם יכולים להרוויח. מוצרי יד שניה הם דוגמא מצויינת לעקרון זה של איב יי. סוחרים באיביי יכולים להיפטר ממוצרי יד שניה, וקונים באיביי יכולים למצוא את מה שרצו במחירים הזולים ביותר ברשת.

היתרונות של מכירת מוצרי יד שניה באיביי:

מוצרי יד שניה אינם נתקלים בתחרות. מוצרי יד שניה הם מטבעם ייחודיים, כיון שלאף אחד אין את הכורסא המיוחדת שבנית לבד, או את התכשיטים המיוחדים שקנית לפני שנים. אלו הם מוצרים מיוחדים ויתרונם בשוק איביי הוא ניכר.

כשמעלים את המוצר למכירה באיביי, אין מה לחשוש מלכתוב בפירוש כי מדובר במוצר משומש (used).

צרכנים מחפשים את המילה משומש בבקשת החיפוש שלהם.

הם יודעים כי איביי הוא המקום למצוא בו מוצרי יד שניה במצב מעולה ובמחירי מציאה, ולכן פונים מראש אל הנישה הזו.

במוצרי יד שניה הרווח של הסוחר באיביי יהיה כמובן גדול יותר. מוצרי יד שניה הנמצאים בבית ואין בהם צורך יכולים להיות שווים לא מעט עבור צרכן איביי הנמצא בצידו השני של העולם. ישנם מוצרים משומשים שאפשר לקנות בפרוטות בשווקים ובחנויות, ולהרוויח מהם באי ביי לא מעט.

שוק המוצרים המשומשים באיביי הוא שוק פתוח ורווחי. במצב הכלכלי הנוכחי, כשאנשים רבים אינם יכולים להשקיע כסף רב בקניות, מוצרי יד שניה הופכים לאטרקטיביים במיוחד. אתר איביי הוא החזית של שוק מוצרי היד שניה, ומהווה מקום מצוין לקונים ומוכרים כאחד.

חשוב לזכור: איביי הוא כר בלתי נדלה להזדמנויות עסקיות ולרווחים. חשוב לאתר את המקום באיביי בו ניתן להעלות מוצרים ולהרוויח מהם, ולא להיכנס לאיביי ללא ידע וללא מחקר. קורס איביי יכול לעזור מאד כדי להבין את התנאים והחוקים הבסיסיים של מסחר באיביי. אם אתם חדשים באיביי, ותיקים באתר, או רק קוני איביי מזדמנים, יכול מאד להיות שאתר איביי הוא הזדמנות עסקית מצויינת בשבילכם. כדאי לנסות!

לקבלת 3 שעות של קורס איביי מעולה בחינם, לחץ כאן!