מכירת בגדים באיביי

ישנם כמה כללים ראשונים לעבודה נכונה באיביי, ואחד מהם הוא לבדוק ולמצוא נישת מסחר שבה תוכלו להתמקצע ולהתמקד. אחת מהתחומים שבהם רבים בוחרים להתמקד, והמסחר בו נושא רווחים נאים, הוא מכירת בגדים באיביי.

בגדים במצב טוב יכולים להימכר באיביי היטב. לכל אחד יש בבית בגדים שהוא קנה אך לא לבש מעולם, או בגדים ישנים במצב טוב. מכירתם באיביי יכולה להיות דרך מצויינת להתנסות במסחר באיביי ללא השקעה כספית גדולה מדי.

כפי שהסברנו במאמר מוצרי יד שניה- איך להרוויח מהם באיביי , מוצרי יד שניה מהווים נקודת התחלה מצויינת. הם אינם יקרים ולא דורשים השקעה כספית רצינית. הם תמיד נמכרים היטב וכל הזמן יש ביקוש לסחורה. דרך מכירת מוצרי יד שניה כמו בגדים או ספרים, אפשר להתנסות במסחר באיביי ללא סיכון גדול.

במאמר קודם הסברנו איך למכור ספרים באיביי. במאמר זה ניתן כמה טיפים לגבי מכירת בגדים:

אם אתם סוחרים מתחילים באיביי, כדאי לכם להתחיל באת דרככם באיביי בצורה בטוחה וזהירה.

נסו למכור כמה בגדים זולים ופשוטים, ורק אחר כך התקדמו לבגדים יקרים או בגדי מעצבים.

באופן זה, תקבלו מושג על שיטות התשלום באיביי, תבינו כיצד מקבלים תשלומים בפייפאל, כיצד שולחים מוצרים ללקוחות וכדומה. הביטחון שתרכשו הוא הרווח הגדול ביותר.

בידקו מוצרים דומים המוצעים למכירה באיביי. נסו לקבל מושג על טווח המחירים בשוק, ובידקו בכמה אתם יכולים לתמחר את המוצרים שלכם. איביי הוא אתר תחרותי וכל הזמן המחירים הם דינאמיים. נסו להציע מחיר אטרקטיבי אך שישאיר לכם רווחים.

העלאת מוצר למכירה באיביי צריכה להיעשות תוך תכנון ומחשבה. תנו למוצר שלכם שם מדויק, כך שגולשים יגיעו אליו בשימוש במונעי החיפוש באתר.מוכרים רבים באיביי אינם מקבלים חשיפה למוצריהם כיון שהם אינם מבינים שבין שאר כלי עזר לאיביי, אופציית החיפוש היא הבסיסית ביותר. אם לא תתאימו את המוצר שלכם לשיטות הדרוג והחיפוש באתר, תיעלמו מהמפה של איביי.

בתיאור המוצר נסו להיות כמה שיותר מדויקים.

היו נדיבים בפרטים. הדרך הבטוחה להשיג לקוחות וגם לקבל פידבק חיובי באיביי היא להיות סוחר הגון. אם תתנו פרטים מדויקים על המוצר שלכם, תשדרו אמינות והגינות. קונים באיביי רוצים לדעת מה הם קונים, וכשמדובר בבגדים הפרטים הקטנים חשובים מאד. כיתבו את מידת הבגד ושם היצרן. תארו את ציבעו ואת סוג הבד, ציינו אם ישנם פגמים או אם הוא נלבש אי פעם.

תמונה – שווה יותר מאלף מילים. גם במחירים הזולים שיש באתר איביי, אף אחד לא יקנה בגד לפני שהוא ראה קודם איך הוא נראה.

העלו לאיביי תמונה מדויקת ככל האפשר של הבגד שאותו אתם מוכרים. אפשר גם להעלות שתי תמונות – אחת של חזית הבגד ואחת מאחור. אם מדובר בפריט מיוחד שיש בו עיטורים או תגית שמעידה על ייחודו, כדאי לצלם עוד תמונה שתמחיש זאת.

בגדים אמנם נמכרים היטב, אך סמרטוטים לא נמכרים כלל, אפילו באתר איביי. חישבו אם אתם עצמכם הייתם קונים את הבגד שאתם רוצים להעלות למכירה. אם הבגד במצב לא לביש אל תעלו אותו למכירה בכלל. אתר איביי מתגמל מוכרים הגונים, ושיטת הפידבקים באיביי היא שיטה יעילה מאד שמצליחה לאתר סוחרים לא הגונים. אם אינכם רוצים לקבל פידבק שלילי באיביי, כדאי שתקפידו למכור רק סחורה במצב טוב.

מכירת בגדים באיביי היא עסק מצוין ורווחי. רבים מאד מוכרים בגדים, וגם אתם יכולים להפוך את איביי למקום עבודה בדרך זו. בהצלחה!