נישת השבוע – קישוטי קריסמס לאספנים

נישת השבוע – קישוטי קריסמס לאספנים

השבוע, פירסמה סוזן וולס, אחת ממאמנות איביי הותיקות מאמר בנושא זה באתרה.
ראיתי לנכון להביא אותה אליכם בניוזלטר זה.

קישוטי קריסמס יכולים להיתפס כמוצרים עונתיים, אך אספנים מחפשים אותם לאורך כל השנה. אם תחפשו באיביי Vintage Christmas ornament, תימצאו סביב ה-3500 תוצאות.
וזה רק בספטמבר, ארבעה חודשים לפני הקריסמס.
רק אתמול דיברתי עם מוכר נוסף שיצא לכפר למכירת חיסול של כמה מאות קישוטי חג מולד.
הנה כמה טיפים של קישוטי אספנות וקישוטים עתיקים למכירה באיביי:

קישוטים של חברת הולמרק הם סוג הקישוטים הנפוצים לחיפוש. לעיתים קרובות ניתן למצוא אותם בחנויות יד שניה ומכירות חיסול. הנמכרים ביותר הם של הקוסם מארץ עוץ, מסע בין כוכבים, מלחמת הכוכבים, ברבי וכל מה שבא במהדורה מוגבלת. כמו בכל פריטי אספנות, קישוטי הולמרק ימכרו בערכם הגבוה ביותר, כאשר יגיעו יחד עם הקופסא שלהם.
חלק מפריטים אלה של הולמרק נמכרים בלמעלה מ-300$ באיביי.

כריסטופר רדקו היא עוד רשת מותגים לאספנים, שמוכרת היטב.
בשנת 1986, כריסטופר רדקו החל את אוסף הקישוטים שלו עם 65 קישוטים.
קישוטים אלה הם קישוטי זכוכית יפהפיים לחג המולד וכוללים פעמונים, איש שלג, סנטה קלאוס ועוד. הפריטים הללו נמכרים בלמעלה מ-200$ באיביי

כדורי זכוכית מנופחים הם סוג קישוטים מצוין למכירה באיביי. הם נמכרים טוב בכמויות, כשמכירה של בודדים רווחית רק לפריטים יחודיים.
גם מוצרים עשויים בעבודת יד מצויינים למכירה, כמו גם קישוטים עתיקים מפלסטיק.

קישוטי כסף שומרים על ערכם באיביי. צפו לקבל בין 25$-50$ עבור קישוטים אלה. מוצר אחד של חברת גורהם שנקרא “שלושה אנשים חכמים” נמכר לאחרונה ב-89$.

למרות שאנו נמצאים כאן בישראל, ישנם מסביבנו מקומות שונים שמוכרים מוצרים לקריסמס, בעיקר כאשר מתקרב מועד החג. כמו כן ניתן למצוא מוצרים מעניינים, שנמכרים באתרי יד 2 ובשווקים. אז שימו את זה למול עיניכם כאשר אתם מסתובבים במקומות שיכולים להכיל את אותם הפריטים.

להתראות,

יעל