עבודה מהבית – העלאת תמונות לדף המכירה באיביי

הוספת תמונות לדף המכירה עוזרת לך להגדיל את מכירותיך ונותנת לקונים שלך אפשרות מדוייקת יותר להבין כיצד המוצר נראה. כאשר אתה מייצר עבודה מהבית ורוצה להגדיל את הכנסותיך אפשרות זו יכולה לייצר את ההבדל בין דף המכירה שלך לבין דפי מכירה של מוכרים אחרים. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי למשל במכירת ספרים באיביי.הנה כמה אפשרות להעלאת תמונות לדף המכירה שלך.

ניתן להעלות תמונה אחת בחינם לדף המכירה. התמונה תופיע בדף המכירה ליד הכותרת. בנוסף, ניתן להוסיף עוד 11 תמונות או יותר לכל דף מכירה. במקרים מסויימים יש תוספת עמלה על תמונות אלה. ישנן קטגוריות, כמו למשל קטגורית מוצרי דת, שלא גובה עמלות נוספות על העלאת המוצר. אם בעבודה מהבית אתה מוכר בעיקר בקטגוריות בהן אין הגבלה על העלאת התמונות ואין עמלות נוספות, נסה לייצר כמה שיותר תמונות שיוכלו לתאר היטב את דף המכירה שלך. התמונות האלה ישמרו במערכת של איביי וישמרו בcompleted listing שלך עוד 90 יום, כך שניתן להשתמש בהן שוב פעם כאשר תעלו מוצר למכירה באפשרות sell similar items.

סוגי העלאות ואפשרויות להוסטינג
יש ארבעה סוגי העלאות שאפשריות דרך איביי: רגילה, בסיסית, מתקדמת, העתקת תמונות מהרשת. (standard ,basic ,enhanced ,copy web files).

תמיד תוכל למצוא שרת לארח עליו את התמונות ולהציג אותן באיביי. אם אתה עוסק בעבודה מהבית באינטרנט, ודאי אתה מכיר סוגי אתרים שמארחים תמונות ללא כל תשלום נוסף, כמו למשל Photobucket.
כאשר אתה מוסיף תמונה לדף המכירה, ודא כי התמונה היא לפחות 1000 פיקסל בצד המאורך. איביי עושה אופטימיזציה לתמונות לפני העלתן לתצוגה.

ניתן להעלות את סוגי הפורמטים הבאים: BMP GIF JPEG  PNG TIFF.
לפני העלאת התמונה לאיביי, מומלץ לתת לה שם שיעזור לך לזכור מהי ובנוסף לשמור אותה בתיקיה על המחשב שלך.

סוג איך לגשת הגבלת גודל מה יקרה לתמונה
בסיסי ברירת מחדל עבור משתמשים חדשים שאין להם  Adobe 7MB העלאת תמונה אחת כל פעם.

נירמול התמונה אחרי העלאה לאיביי

רגיל ברירת מחדל עבור משתמשים חדשים שיש להם Adobe 7MB הוספת מספר תמונות בכל פעם.

הקטנת זמן העלאת התמונה.

הקטנת התמונה באופן אוטומטי

לפני העלתה.

מתקדם בדף היכן שאתה יוצר את דף המכירה היכן שיש את האפשרות Add or Remove options לחץ ובחר ב Show eBay Enhanced Uploader option check box 8MB נותן לך אפשרות לצפות ולערוך

את התמונה לפני העלאתה.

דוחס את התמונה באופן אוטומטי

מקצר את זמן ההעלאה.

העתקת תמונות מהשרת בדף היכן שאתה יוצר את דף המכירה היכן שיש את האפשרות Add or Remove options לחץ ובחר ב Show option for copying picture files to eBay from a web server check box 7MB מאפשר העלאת תמונות

על ידי שימוש בurl .